Москаль заявив, що кращим главою МВС України стала б знаменита "Мурка"

Москаль заявив, що кращим главою МВС України стала б знаменита "Мурка"
Ексклюзив
Читать на русском

Геннадій Москаль вважає, що українське суспільство не готове до цивільних голів правоохоронних органів.

Кращим міністром внутрішніх справ України була б знаменита "Мурка". Про це в коментарі журналісту APnews заявив колишній глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, коментуючи сплеск злочинності в країні.

"Останні гучні випадки злочинів з використанням вогнепальної та травматичної зброї свідчать про розбалансованість Національної поліції - вона не виконує своєї прямої функції щодо запобігання злочинності. Причин цього кілька, й головна з яких - вимивання професійних кадрів із системи МВС. Також серед причин - це "недореформ" МВС, яка звелася тільки до перейменування міліції в поліцію", - зазначив Москаль.

При цьому він вказав, що українське суспільство не готове до цивільних голів правоохоронних органів, але розмови про відставку Арсена Авакова з поста міністра внутрішніх справ ні до чого не приведуть.

"Особисто я вважаю, що в умовах війни ми не готові ні до цивільного міністра МВС, ні до цивільного голови СБУ, ні до цивільного міністра оборони. Ні, тим більше, до працівника кадрів на чолі Нацполіції. Однак всі ці рухи, які зараз відбуваються в Раді з приводу відставки Авакова, ні до чого не приведуть: по-перше, не 150 голосів для ініціювання відставки, по-друге, не буде 226 голосів за відставку, ну і по-третє - немає кандидатури, під яку знайдуться голоси за призначення", - пояснив політик.

Крім того, він вважає, що головний персонаж з пісні "Мурка" стала б хорошим главою МВС.

"Усі думають, що це просто пісня для блатних. Але мало хто знає, що героїня пісні - реальний капітан робітничо-селянської міліції, співробітниця МУРу, яка під легендою була направлена ​​до Одеси. І вона, фактично, знищив там всю організовану злочинність - як і співається в пісні: "вона зашухеріла всю нашу малину". я просто вчився в Москві в Академії МВС, і бачив її особиста справа в спецбібліотеці під грифом "цілком таємно". так я вам скажу так: методи її вкорінення в злочинному середовищі були розроблені настільки потужно, що ними користуються досі. Принаймні, мене так вкорінювали в бандитські угруповання в інших регіонах СРСР. І робилося це досить успішно", - підсумував екс-глава Закарпатської ОДА.

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук зазначила, що фракція під час засідання не обговорювала відставку Арсена Авакова з поста міністра внутрішніх справ.

Рада дозволила штрафувати п'яних і тверезих пішоходів за порушення ПДР
В Україні офіційно з’явиться ще одне державне свято

Новини партнерів