Моряки РФ відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів - ГУР

Моряки РФ відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів - ГУР
Читать на русском

Технічне обслуговування кораблів РФ неможливе через санкції.

Моряки каспійської флотилії РФ відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України. Належне технічне обслуговування кораблів неможливе через запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції. Зокрема, неможливий ремонт навігаційного обладнання і дизельного устаткування бойових кораблів флотилії.

"Щоб забезпечити плавучість на деяких кораблях, у тому числі носіях крилатих ракет, замість оригінальних блоків було встановлено агрегати від побутової техніки китайського виробництва, які придбали за завищеною в кілька разів ціною. Тепер кожен вихід в море обізнані з "імпортозаміщенням" окупанти сприймають як квиток в один кінець. Адже він може стати для них останнім та ще й призвести до екологічної катастрофи у регіоні", - повідомили в ГУР.

За даними розвідки, командування каспійської флотилії, побоюючись перевірок та звинувачень у розкраданні виділених на закупівлю запасних частин коштів, віддало розпорядження всіляко приховувати факти небоєздатності корабельного складу. Винних у витоку цієї інформації погрожують звинуватити у державній зраді та засудити до 15 років ув’язнення.

"Моряки 106 бригади надводних кораблів каспійської флотилії південного військового округу РФ, які у складі морського угруповання беруть участь у війні проти України, відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів. Окупанти вирішили таємно написати колективні листи Путіну та Шойгу, в яких розкрити всі фінансові махінації командування", - йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

Німецький астронавт розповів, що війну в Україні видно у космосі
ЄС та США хочуть запровадити обмеження цін на нафту проти Росії