Моргенштерн їде до Києва. Скандальний російський репер вперше після "траурного скандалу" виступить в Україні

Моргенштерн їде до Києва. Скандальний російський репер вперше після "траурного скандалу" виступить в Україні
Читать на русском

Торік музикант під час концерту в Одесі потрапив у скандал через "висміювання" жалоби за загиблими.

Російський репер Morgenstern їде до Києва з концертом. Заплановано, що він пройде влітку - 3 червня 2021 року в київському Палаці Спорту.

Про це APnews пише з посиланням на афішу запланованих подій в Києві. Приїзд скандального репера підтвердив і засновник сервісу квиткового агентства Kontramarka Олександр Порядченко.

"Його творчість б'є по чутливим душам людей ... Тому можна тільки уявити, з яким болем вони сприймуть новину про великий сольник Моргенштерна. Його творчість ділить людей на дві сторони. Одні називають його найбільшим шоуменом і грьобаним генієм. Інші кажуть, що він грьобаний, але не геній, а безталанний пацан, який розріджує мізки молоді та змушує їх тупішати", - прокоментував прийдешній концерт Порядченко.

І додав, що репер планує виступити не тільки в столиці, а ще й в Харкові (4 червня) та Запоріжжі (6 червня).

Старт продажів квитків розпочнеться 21 грудня. Вартість квитка на концерт в Києві варіюється від 500 до 4500 грн.

Моргенштерн вже "відзначився" скандалом під час попереднього свого візиту в Україну в грудні 2019 року. Виступаючи в Одесі, де на той момент була жалоба через смертельну пожежу в коледжі, яка забрала життя 12 осіб, він зі сцени клубу заявив, що йому "все одно на жалобу".

Довідка. Morgenstern - 22-річний російський музикант, відомий своїми незвичайними піснями, в яких часто використовує ненормативну лексику - "Новий мерин", "Мне пох", "Пос*си", "Cadillac" й іншими. Для створення своїх кліпів Алішер (справжнє ім'я співака) може легко спалити пачку грошей або випустити гази прямо в мікрофон.

Новини партнерів

Переможець Кубка України більше не буде потрапляти в групу Ліги Європи напряму
Харків'яни запропонували зробити Кернеса Героєм України: опублікована петиція