"Слуга народу" відхрестилася від ідеї перенести другий тур виборів

"Слуга народу" відхрестилася від ідеї перенести другий тур виборів
Читать на русском

Політсила офіційно спростувала відповідні наміри і заявила, що постанова є лише "особистою думкою окремого депутата".

Партія "Слуга Народу" відреагувала на масове обговорення постанови про перенесення другого туру місцевих виборів і заявила, що не ініціюватиме це через поширення коронавірусу. Таким чином, політсила офіційно спростовала інформацію, яку розповсюдили ЗМІ.

Про це прес-служба партії повідомила в Telegram, передає APnews.

"Згадана ініціатива є особистою думкою окремого депутата і не збігається з позицією партії "Слуга Народу". До того ж виборчий процес перебуває на фінішній прямій, тож подібні зміни в ньому неможливі.

"Слуга Народу" виступає за чесне і прозоре проведення виборів задля оновлення влади на місцях. Ми закликаємо зробити волевиялення максимально безпечним для громадян і створити всі умови для дотримання протиепідемічних заходів під час проведення голосування", - наголосили в "Слузі народу".

Зазначається, що другий тур місцевих виборів відбудеться протягом трьох тижнів з моменту встановлення результатів першого туру. Обиратимуть голів громад, де налічується понад 75 тисяч виборців, якщо в першому турі жоден із кандидатів не набрав 50% плюс 1 голос. У громадах, де виборців менше, голову обиратимуть простою більшістю.

Як повідомляв APnews, Кучеренко заявив, що ініціатива "Слуг народу" небезпечна і позбавить міськради керівників на невизначений термін.

Читайте також:

Новини партнерів

Держстат повідомив, від чого українці помирають найчастіше
Суд просять визнати незаконним опитування Зеленського