Монастирський звернувся до учасників мітингів 1 грудня: "Україна у нас одна!"

Монастирський звернувся до учасників мітингів 1 грудня: "Україна у нас одна!"
Читать на русском

Монастирський зазначив, що у Нацполції та Нацгвардії з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав громадян, які планують взяти участь у масових акціях 1 грудня, "дотримуватися правопорядку та керуватися почуттям цивільної відповідальності". Він наполегливо попросив не вступати завтра у конфлікти із правоохоронцями.

Заяву він зробив на сторінці у Facebook. Також на сайті МВС вийшов відеоролик, у якому наголошується, що Нацполіція та Нацгвардія стоять на варті інтересів українців. Пише APnews.

У своїй промові Монастирський наголосив, що поліція з народом та українці можуть не сумніватися в тому, що ті, хто зараз стоїть на службі громадського порядку, з повагою ставляться до прояву громадянської позиції і, відповідно, очікують на повагу до себе.

"Я учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирних зборів та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної Операції або Операції об'єднаних сил: Можете не сумніватися, що ті, хто зараз стоїть на службі громадського порядку, з повагою ставляться до волевиявлення громадянської позиції й очікують на повагу до себе, вони – на варті вашої безпеки й роблять усе для недопущення провокацій. Україна у нас одна!", - заявив Монастирський.

Монастирський звернувся до учасників мітингів 1 грудня: "Україна у нас одна!"

Раніше APnews повідомляв, у Києві під будівлею міської державної адміністрації пройшла акція протесту проти старих маршруток, під час якої активісти випустили на вулиці овець й баранів та розкидали під КМДА солому.

Новини партнерів

Успіхи Раків, друзі Левів та зміни Риб: гороскоп на 1 грудня 2021
У ВООЗ заявили, що заборона на подорожі не зупинить пандемію COVID-19