Монастирський повідомив про посилення питання безпеки після прослуховування Гончарука

Монастирський повідомив про посилення питання безпеки після прослуховування Гончарука
Читать на русском

Наразі триває діджіталізація і більшість документів вже "в планшеті"

Голова комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради Денис Монастирський заявив, що питання безпеки у високих кабінетах було посилено після ситуації з прослуховуванням прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. Про це Монастирський розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

Наразі триває діджіталізація і більшість документів вже "в планшеті".

"Питання безпеки у високих кабінетах, безумовно, посилилось. Якщо раніше до цього ставилися вільно: мобільний, без мобільного, яка різниця, то зараз ставляться більш серйозно. Наскільки це буде довго, подивимося", - підкреслив Монастирський.

Голова комітету з питань правоохоронної діяльності підкреслив, що найбільшим збитком, які завдали записи, стало те, що вони дали людям привід сумніватися в роботі міністрів і прем'єра.

"І не тільки суспільству, але і інвесторам. Вони повинні в найближчі місяці переконатися, що всі ці плани є не тільки текстами на папері, а реальними кроками, які втілюються в життя", - пояснив Монастирський.

Як повідомляв APnews раніше, генеральний прокурор Руслан Рябошапка повідомив, що Служба безпеки України відкрила кримінальну справу у зв'язку з прослуховуванням в кабінеті прем'єр-міністра Олексія Гончарука під час наради.

Коментарі

Новини партнерів

Пожежу у Мінкульті локалізовано - ДСНС
ДМС з 2016 року видала для українців 4,3 млн ID-карток