МОН: ЗНО ніхто не скасовує, попри коронавірус

Єгор Стадний
Читать на русском

Заступник міністра освіти і науки заявив, що ЗНО відбудеться, незважаючи на карантинні обмеження.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році відбудеться, незважаючи на обмежувальні заходи, які були введені у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції в Україні. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний на своїй сторінці у Facebook.

За словами Стадного, вже цього тижня Міносвіти повідомить деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання для всіх абітурієнтів.

"Колеги, друзі, цьогорічне ЗНО обов’язково відбудеться, його ніхто не скасовує. МОН та УЦОЯО відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ за різних варіантів розгортання подій.

Нагадую, що ЗНО - це логістично одна з найбільш масштабних операцій в країні, тому ми ретельно продумуємо кожну її складову", - наголосив заступник міністра.

Як повідомляв APNews, в Україні перенесли пробне ЗНО.

Дати проведення тестувань буде перенесено в рамках карантину, який ввели по Україні. ЗНО з української мови і літератури мало пройти 21 березня, і ЗНО з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 28 березня.

Новини партнерів

В Японії заперечили перенесення Олімпійських ігор у 2020 році
В Україні вже 84 людини захворіли на коронавірус