МОН: школярі з сіл без інтернету на карантині можуть вчитися "по телефону та телевізору"

МОН: школярі з сіл без інтернету на карантині можуть вчитися "по телефону та телевізору"
Ексклюзив
Читать на русском

У МОН вважають, що якість освіти дітей не постраждає

У міністерстві освіти та науки заявили, що в період пандемії діти без доступу до Інтернету, для навчання можуть використовувати телефони й телевізори, але школи можуть організувати змішану форму навчання. Про це у відповідь на запит APnews відповіли в прес-службі МОН.

"У місцевості, де не маєте доступу до мережі Інтернет, рекомендується для організації здобуття повної загальної середньої освіти використовувати доступні засоби комунікації (телефон), телебачення, проводити змішану форму навчання. 16 жовтня 2020 набрало чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів - як за дистанційною формою отримання освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві нагадали, що дистанційка дозволяє дітям продовжити навчання під час карантину. При цьому школи можуть вводити змішане навчання, коли діти по черзі відвідують навчальний заклад, а решту часу вчаться дистанційно. У МОН вважають, що дистанційне навчання не вплине на якість освіти.

"Зараз понад 34000 педагогів вже пройшли онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання. Загалом зареєструвалися на проходження курсу понад 78000 вчителів. Google Україна при активній підтримці МОН організовує безкоштовне навчання для педагогічних працівників установ загальної середньої освіти за курсом" Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії "з метою опановування педагогічними працівниками навичок організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів", - підсумували у відомстві.

Як раніше повідомляв APnews, дистанційне навчання збільшує нерівність українців.

За 1,5 місяці “локдауна вихідних” Україна може втратити 30 млрд грн - фінансист
Вибори в США "диктують" курс валют: скільки коштуватиме долар до кінця року

Новини партнерів