МОН рекомендує школам перейти на "дистанційку" або продовжити канікули: про які регіони йдеться

МОН рекомендує школам перейти на "дистанційку" або продовжити канікули: про які регіони йдеться
Читать на русском

Дозволяється лише відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Міністерство освіти і науки України закликає школи продовжувати канікули, якщо епідеміологічна ситуація ускладниться. Водночас, в регіонах "жовтої" і "помаранчевої" зон карантину рекомендують відправити учнів і студентів на дистанційне навчання.

Про це заявив глава МОН Сергій Шкарлет, передає APnews.

"Провівши консультації з міністром охорони здоров’я та головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити за потреби канікули в школах", - написав Шкарлет у Telegram.

Крім того, він зазначив, що на території "червоних" регіонів, для яких встановлено посилені обмеження, забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності.

При цьому, дозволяється відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

За словами Шкарлета, рекомендується відправити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, студентів коледжів та училищ, а також ВНЗ.

Зауважимо, що станом на 15 березня, "помаранчева" зона складається з 11 регіонів - Києва, Вінницької, Донецької, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Решта залишаються в "жовтій зоні": Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Херсонська області.

Зазначимо, що останні кілька тижнів у західних областях України спостерігається критична ситуація із захворюваністю населення на коронавірус.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, за півкроку до "червоної" зони школи Львова частково перейдуть на дистанційне навчання.

Новини партнерів

На Тернопільщині нетвереза вчителька "головою об стіну" побила семикласника: поліція проводить перевірку
Справу "мінера мосту Метро" завершено: Олексія Белька відправили до психлікарні без посиленого нагляду