МОН радить вузам та коледжам перейти на дистанційку

МОН радить вузам та коледжам перейти на дистанційку
Читать на русском

МОН пропонує вузам і коледжам піти на дистанційне навчання всього на три тижні з 25 жовтня по 15 листопада.

Міністерство освіти і науки України рекомендувала вузам і коледжам ввести дистанційне навчання у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції. Всього вищим навчальним закладам пропонують вчитися онлайн три тижні з 25 жовтня по 15 листопада.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідний лист МОН від 21 жовтня № 1/9-558 "Про організацію освітнього процесу в навчальних закладах під час епідемічної небезпеки".

Відомо, що такі листи отримали установи вищої, професійної предвищої, професійно-технічної освіти.

Також МОН підкреслило необхідність дотримання в навчальних закладах та гуртожитках в період з 25 жовтня по 15 листопада максимальних карантинних обмежень та заходів безпеки.

Варто відзначити, що військові навчальні заклади та військові підрозділи вищих навчальних закладів повинні організовувати навчання відповідно до рішень державних органів, в управлінні яких вони перебувають.

МОН радить вузам та коледжам перейти на дистанційку

Раніше APnews повідомляв, вчителям у школах видають "повідомлення" про те, що їх не допустять до роботи без збереження заробітної плати через відсутність щеплення від COVID-19. Такий "документ" носить сумнівний юридичний характер, і його не можна буде навіть оскаржити у суді.

Новини партнерів

У Росії виявили більш заразний різновид "Дельта"-штамма COVID
Колишній соліст "Ляпіса" Сергій Міхалок вдарив чоловіка на своєму концерті в Полтаві. Відео