Молдова закрила кордони і ввела додаткові заходи безпеки від коронавірусу

Молдова ввела комплекс заходів для боротьби з коронавірусів
Читать на русском

Уряд Молдови крім закриття кордонів від іноземців, ввела додаткові заходи безпеки для попередження розповсюдження коронавірусу в країні.

У Молдові ввели жорсткі заходи карантину через поширення коронавіруса. Про це повідомив прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку після щоденного засідання комісії з надзвичайних ситуацій в охороні здоров'я, пише Newsmaker.

"Ми вважаємо за необхідне вжити додаткових заходів безпеки. Ситуація ще дозволяє вжити запобіжних заходів. Наступний тиждень буде вирішальним у цьому сенсі, потім вже доведеться працювати над ліквідацією наслідків епідемії", - сказав він.

На 15 березня в країні підтвердили 11 випадків зараження коронавірусом, в тому числі 1 дитини. До 31 березня заркиваются всі школи і дитячі сади, діти переводяться на домашнє навчання. Крім того, закриваються всі великі торгові і розважальні центри, крім продуктових відділів та аптек. Заклади громадського харчування закриваються, але при цьому дозволена доставка додому.

Транспортні зв'язки Молдови з іншими країнами припиняються, доступ іноземцям заборонений, крім дипломатичних представників, політиків і тих, у кого є дозвіл на проживання в Молдові.

Авіасполучення з усіма країнами припиняється в ніч на 17 березня. На засіданні комісії обговорювалося питання про роботу громадського і міжміського транспорту. Як зазначив Кіку, поки комісія не вирішила, як буде працювати транспорт, але протягом дня прийме рішення.

Поки що всі заходи діють до 31 березня, потім уряд буде приймати рішення про подальші заходи предостородності.

Як раніше повідомляв APnews, в Римі на карантин закрили найпопулярнішу вулицю для шопінгу.

До цього вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавируса.

З'явилося відео того, як полиці Лондонського супермаркету ASDA спорожніли через паніку і побоювання поширення коронавируса.

Новини партнерів

МАУ стала об'єктом розслідування через коронавірус в Україні
Вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавірусу. Ексклюзив