Молчанов: Вакцину від COVID-19, про яку домовився в Росії Медведчук, можна купувати дешевше та швидше, ніж на Заході

Молчанов: Вакцину від COVID-19, про яку домовився в Росії Медведчук, можна купувати дешевше та швидше, ніж на Заході
Читать на русском

Кирило Молчанов вважає, що нинішня влада зайняла недалекоглядну позицію

Препарат від COVID-19 Україна, за словами глави МОЗ Максима Степанова, буде надано Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Найочевидніше, крім препаратів, створених в інших країнах, в Україну надійде й російська вакцина від коронавірусу, проте під іншою "вивіскою", можливо "словацькою" або "білоруською".

Таку думку в ефірі NewsOne висловив політичний експерт Кирило Молчанов.

Але все це, уточнив аналітик, буде вже з певною націнкою.

"Те, про що домовився Віктор Медведчук, можна купувати в Росії безпосередньо й це буде дешевше та швидше. Казахстан вже будує підприємства зі спільного з РФ виробництва цієї вакцини. Україні зробити так само заважає політична дурість. У зв'язку з умовним патріотизмом українська влада буде тягнути до останнього, сподіваючись, що з'явиться ще якась вакцина", - говорить експерт.

Також він дорікнув, що чинна влада зайняла недалекоглядну позицію в даному ключовому нині питанні для держави та громадян України.

"Якщо ситуація (із захворюваністю на коронавірус в Україні, - ред.) буде погіршуватися, можливо, у Володимира Зеленського совість прокинеться, що він - гарант Конституції, прав та свобод українців. А ключове право - це право на життя. І треба його теж гарантувати, попри політичні перипетії. Нібито, ми не можемо купувати щось у Росії. Хоча, за даними Держстату України, Росія на другому місці по імпорту у 2019 році, це - другий торговельний партнер України після Китаю. Абсолютно беззуба та короткозора позиція влади заганяє нас в прірву", - додав Кирило Молчанов.

Раніше голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук назвав російську вакцину від COVID-19 найефективнішим засобом на сьогодні в боротьбі з коронавірусом.

А народний артист України Володимир Данилець заявив, що причина небажання влади закуповувати російську вакцину від COVID-19 - професійна непридатність чинного уряду.

"Одна людина, Віктор Медведчук поїхав та вирішив скільки питань. І по вакцині, і по тому, щоб зняли санкції (РФ з ряду українських підприємств, - ред.). По обміну полоненими ... Адже ніхто не розповідає, що це Медведчук робить, це саме його робота. Одна людина замінює ціле уряд. Ось профі, ось людина на своєму місці, ось людина, яка піклується про свій народ. Він хоче цього та він це робить. А якщо хлопці (нинішня влада, - ред.) не хочуть, то вони не роблять. Вони нам розповідають казочки", - озвучив свою думку Данилець.

Новини партнерів

ФІФА відсторонила від футболу свого віце-президента через підозри в корупції
Вихідні в грудні 2020: скільки українці відпочиватимуть в останній місяць року