Мого арешту не буде, ця справа - особиста помста Ситника, - заступник голови ОПУ Татаров

Мого арешту не буде, ця справа - особиста помста Ситника, - заступник голови ОПУ Татаров
Читать на русском

Артем Ситник - корупціонер, який не має права очолювати НАБУ, вважає Олег Татаров.

Заступник голови ОПУ Олег Татаров, який на деякий час припинив свої повноваження, звинуватив главу НАБУ Артема Ситника в особистій помсті. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву політика.

«Директор НАБУ Ситник заявив, що ініціює мій арешт. Хочу повідомити визнаному винним у корупції чиновнику, який загрався, що його PR-акція закінчиться, так само як вся його попередня діяльність - нічим. Не буде і не може бути ніякого арешту за повністю сфальсифікованими кримінальним провадженням, де немає жодного факту чи доказів», - заявив Олег Татаров.

Також заступник голови ОПУ зазначив, що санкція на його арешт є "особистою помстою Ситника".

«І ще раз нагадую, що це справа - особиста помста чиновника, який не має ні морального, ні юридичного права очолювати НАБУ і давно повинен бути звільнений у зв'язку з доведеними фактами корупції», - зазначив політик.

Що цьому передувало?

18 грудня САП і НАБУ повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову.

Політик нібито є пособником у наданні неправомірної вигоди у вигляді паркомісця у ЖК "Артемівський" від екснардепа Максима Микитася заступнику директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Костянтину Дубоносу.

Зазначена парковка передавалася за внесення недостовірних даних до експертизи, яку проводило ДНДЕКЦ у рамках справи про заволодіння понад 81 млн грн Нацгвардії.

Раніше APnews повідомляв, заступник голови ОПУ Татаров написав заяву про призупинення повноважень.

Новини партнерів

Бунтівники-ФОПи на Майдані озвучили вимоги до уряду
У центр Києва через протести ФОПів пригнали колону машин Нацгвардії