Між фракціями немає згоди щодо введення режиму НС в Україні, нардепи бояться - джерело

Між фракціями немає згоди щодо введення режиму НС в Україні, нардепи бояться - джерело
Ексклюзив
Читать на русском

В ході Ради нардепи обговорили два нові законопроекти щодо протидії коронавірусу

Погоджувальна рада депутатських фракцій і груп Верховної Ради відбулася в понеділок, 23 березня, в онлайн-режимі. Про це APnews повідомило власне джерело в парламенті.

В ході Ради нардепи обговорили два нові законопроекти щодо протидії коронавірусу - по боротьбі зі спекулянтами й завищеними цінами (3253) і про проведення пленарних засідань Ради онлайн (3250).

Крім того, порушили питання про введення надзвичайного стану в Україні. З цього питання згоди немає - більшість фракцій виступило проти.

Також багато депутатів злякалися історії з народним Сергієм Шаховим, а інші скаржаться на погане самопочуття, тому невідомо, чи зможуть зібрати парламентаріїв для голосування. Крім цього, повідомляється, що в Раду може прийти президент Володимир Зеленський, щоб показати, як потрібно працювати на благо країни.

Як повідомляв APNews, міністр охорони здоров'я Ілля Ємець закликав народних депутатів проголосувати за введення надзвичайного стану в Україні у зв'язку з поширенням китайського коронавірусу Covid-19.

Новини партнерів

Як отримати спецквиток на пересування по карантинному Києву і чи можна його купити в інтернеті. Розбір APNEWS
Міністр МОЗ Ємець закликав нардепів проголосувати за введення НС в Україні через Covid-19