"Містери так не роблять": Палкін стверджує, що Луческу двічі просився назад в "Шахтар"

"Містери так не роблять": Палкін стверджує, що Луческу двічі просився назад в "Шахтар"
Читать на русском

Також Палкін не зміг представити свій перехід в київський клуб.

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін поділився своєю думкою про призначення Мірчі Луческу на пост головного тренера "Динамо". Про це APnews повідомляє з посиланням на інтерв'ю Палкіна в ефірі "Україна 24".

"Чому Мірча покинув клуб у 2016-му році? За великим рахунком, Луческу себе вичерпав. Мені здається, що клуб "Шахтар" виріс, пішов вгору, а Луческу залишився на колишньому рівні", - заявив Сергій Палкін. Саме тому вже за пів року до кінця контракту з Мірчею Михайловичем президент "Шахтаря" дав завдання зайнятися пошуком нового тренера для "гірників".

"Рішення про зміну тренера в "Шахтарі" було досить продуманим. Президент клубу розумів, на що йде. І це не було миттєвим рішенням. Луческу двічі просився назад і двічі отримав відмову. Так що це було обдумане рішення. І якщо президент Рінат Ахметов його прийняв, то назад він вже не зіграє", - розповів Палкін.

Також Сергій Палкін зауважив, що не може уявити собі, щоб "опинитися в київському "Динамо" після 17 років роботи в "Шахтарі". "Знаєте, Луческу називають "Містер". Але той вчинок, який він зробив - містери так не поступають, я думаю", - заявив Палкін.

Нагадаємо, раніше APnews повідомляв, що Мірча Луческу став новим головним тренером "Динамо". Контракт з румунським фахівцем розрахований на два роки з можливістю продовження ще на рік.

Читайте також:

Новини партнерів

"Луцького терориста" Кривоша помістили в одиночну камеру. Фото СІЗО зсередини
Не минуло й години: в штабі ООС повідомили, що бойовики порушили перемир'я на Донбасі