Місцеві вибори оформили екватор політичної кар'єри Зеленського - політолог

Місцеві вибори оформили екватор політичної кар'єри Зеленського - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Експерт зазначив, що "Слуги народу" отримали результати, які не відповідають президентській партії як такій

Провально низький рейтинг партії "Слуга народу" за попередніми результатами місцевих виборів здивував навіть політологів. Однак експерти відзначили, що результат очікуваний, якщо поглянути на дії влади.

У коментарі APnews політолог Володимир Воля заявив, що місцеві вибори фактично оформили екватор політичної кар'єри Зеленського.

"Партія провалилася з тріском, що б вони самі не казали. "Слуги народу" отримали результати, неналежні для президентської партії як такої. Але це стало наслідком того поспішного розпуску Верховної Ради і команди, яку тоді сформували на швидку руку. У підсумку та неякісна команда на парламентських сформувала ще більш неякісну команду сьогодні, на місцевих виборах", - заявив експерт.

Він зазначив, що це серйозний сигнал для того, щоб перезавантажити партію або, можливо, відправити її на дострокові парламентські вибори.

"Ці вибори ці стали екватором в політичній кар'єрі президента Зеленського. Вони оформили цей екватор. Другим показовим моментом стало ще це його опитування. Зараз з'являються коментарі прес-секретарів, які заявляють, що люди "з ентузіазмом його сприйняли". І тут виникає питання: хто кого обманює? Опитування очевидно провальне, і це кричуща різниця між декларованим і фактичним", - сказав Володимир Воля.

І зазначив, що Зеленському слід озирнутися, уважніше придивитися до тих людей, з якими він працює.

"Я б запитав у нього, чи розуміє він, що саме його команда стала причиною провалу партії на місцевих виборах і що політика і влада - це те середовище, де потрібно самому вникати і ставати компетентним в тих чи інших питаннях, щоб члени команди не нав'язували свою думку, яка дуже часто шкодить (як ми побачили на цих виборах). Але поки ці питання залишаються без відповіді", - підсумував експерт.

Читайте також:

Новини партнерів

Місцеві еліти VS Великі дяді. Хто пройшов до другого туру і де будуть "воювати" Слуги народу за українців
За марихуану та проти ВЕЗ на Донбасі: як українці відповідали на 5 питань Зеленського