Місцеві вибори можуть призвести до зростання COVID-19 в Україні - експерт

Місцеві вибори можуть призвести до зростання COVID-19 в Україні - експерт
Ексклюзив
Читать на русском

Місцеві вибори в Україні можуть бути безпечними, але лише за однієї умови, вважає експерт.

Місцеві вибори в Україні можуть призвести до зростання захворюваності COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар інфекціоніста Сергія Тимошенко.

За словами експерта, якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів при проведенні місцевих виборів, в Україні не буде спостерігатися зростання захворюваності COVID-19. У іншому випадку - ситуація може кардинально змінитися.


«Якщо хтось щось порушив, то може бути зараження інших людей», - заявив експерт.

Наскільки великим може бути зростання захворюваності коронавірусом в країні, інфекціоніст точно відповісти не зміг. Як уточнив Сергій Тимошенко, це непередбачувано.

«Це непередбачувано. Все залежить від особливостей людського організму», - заявив лікар.

Зростанню захворюванності COVID-19 бути?

За даними Комітету виборців України, на ряді ділянок не дотримуються протиепідемічні засоби. Зокрема, серед проблем - погане забезпечення виборчих комісій інвентарем. Так, у Житомирі на деяких ділянках в районі Польовий кабінок для голосування або не було взагалі, або їх привезли лише о 5-ій ранку в розібраному вигляді; на деякі ділянки кабінки привезли лише частково.

Важливо: 25 жовтня у зв'язку з місцевими виборами редакція APnews проводить марафон, за всіма новинами ви можете стежити у нашому Telegram.

Читайте також:

Новини партнерів

У Луганській області мер розбив "ворожу" камеру на виборчій дільниці
У Києві біля офісного приміщення на Оболоні підірвали гранату