Місцеві вибори 2020: у ЦВК назвали категорію українців, з якими буде найскладніше

Місцеві вибори 2020: у ЦВК назвали категорію українців, з якими буде найскладніше
Читать на русском

Громадяни, котрі знаходяться на самоізоляції, голосуватимуть у другу чергу.

Невдовзі в Україні відбудуться місцеві вибори, під час яких найбільш проблемним питанням буде голосування за місцем перебування людей, які знаходяться на самоізоляції.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву члена Центральної виборчої комісії Андрія Гевко.

За його словами, це питання потрібно врегулювати на законодавчому рівні.

"Найбільш проблемне питання — це голосування за місцем перебування людей, які знаходяться на самоізоляції. Це те, що потрібно врегулювати на законодавчому рівні, але думаю, навіть якщо це не буде врегульовано, я думаю, ми цим порядком... у нас передбачена ця процедура голосування за місцем перебування. Єдине, що ми врегулюємо порядок здійснення цього голосування. У тому розумінні, що до кого ми спочатку йдемо проводити це голосування, до яких виборців, категорій, які передбачені, а, відповідно, ті, що знаходяться на самоізоляції – це, напевно, буде у другу чергу", - наголосив Гевко.

Він також додав, що необхідно прийняти законопроект №4117, який регламентує права і зобов'язання всіх учасників голосування в умовах пандемії.

"Все ж таки є сподівання, що він буде розглянутий та прийнятий і таким чином вдасться здійснити на належному рівні всі заходи, щоб люди безпечно могли проголосувати. Й ті виборці, які знаходяться на самоізоляції у тому числі", - сказав Гевко.

Як повідомляв APnews, у МОЗ пояснили, як українцям з COVID-19 проголосувати на місцевих виборах.

Новини партнерів

Вірменія заявила про обстріл столиці Нагірного Карабаху з боку Азербайджану
Україна слідом за ЄС введе санкції проти Білорусі - джерело