Місія ВООЗ не змогла потрапити у Чернівці через закриття кордонів на фоні коронавірусу

Місія ВООЗ не змогла потрапити у Чернівці через закриття кордонів на фоні коронавірусу
Читать на русском

В рамках проведеної скайп-наради міжнародні експерти визнали, що дії буковинських медиків були правильними

Представники місії Всесвітньої організації охорони здоров'я не змогли відвідати Чернівці, де виявили першого хворого на коронавірус чоловіка, у зв'язку із закриттям кордонів України. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Водночас в рамках проведеної скайп-наради міжнародні експерти визнали, що дії буковинських медиків були правильними.

"Місія ВООЗ була змушена повернутися до своїх країн у зв’язку із закриттям кордонів, тому не змогла безпосередньо відвідати Чернівці. Проте, днями відбулася скайп-нарада працівників Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації з експертами Всесвітньої організації охорони здоров’я. Під час наради фахівці проаналізували випадки підтвердженої хвороби Covid-19 в області (на той момент їх було два), алгоритм і тактику дій відповідних служб. За оцінкою експертів ВООЗ, працівники медичної галузі Чернівецької області діяли вірно, чітко і скоординовано, ухвалили правильні епідеміологічні і клінічні рішення", - йдеться у повідомленні.

Крім того, експерти обговорили питання, пов’язані із виявленням осіб із підозрою на Covid-19 та контактних, лікуванням хворих, запобіганням поширенню інфекції.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

В Україні померла друга жінка з підозрою на коронавірус
Малайзія оголосила про закриття кордонів та початку карантину через коронавірус