Місія МВФ почала роботу для перегляду програми в Україні

Місія МВФ почала роботу для перегляду програми в Україні
Читать на русском

Переглядом отриманої Україною в червні 2020-го року програми stand-by займуться в онлайн-режимі.

В Україні почала роботу місія Міжнародного валютного фонду, яка повинна переглянути отриману нашою країною минулого року програму stand-by. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву постійного представника Фонду в Україні Ваграма Степаняна, яке наводить "Інтерфакс - Україна".

"Місія МВФ на чолі з Іванною Владковою Голлар починає сьогодні свою роботу і буде продовжувати обговорення з владою України першого перегляду програми, підтримуваної МВФ. Зустрічі місії будуть проходити в онлайн-режимі", - розповів Степанян.

Йдеться про перший перегляд 18-місячної програми stand-by, яку МВФ затвердив в червні 2020-го року. Загальний обсяг програми становив близько п'яти мільярдів доларів, причому 2,1 мільярда виділили в рамках першого траншу.

Ще 2,2 мільярда доларів Україна розраховувала отримати в 2021-му році, проте в лютому онлайн-місія Фонду не помітила "великого прогресу", який необхідний для виділення коштів. Сьогодні стартує друга спроба.

Також APnews повідомляв, що для розблокування співпраці з МВФ Верховна Рада повинна прийняти три важливі законопроекти. Про це в травні 2 021-го заявляв Давид Арахамія.

Новини партнерів

Кривава стрілянина у Пермі: матір Бекмансурова заявила, що він "був ідеальною дитиною, але завжди не любив людей"
У Судані десятки військових офіцерів намагалися влаштувати держпереворот - відео