Мірча Луческу відмовився тренувати "Динамо" через агресію ультрас - Румунські ЗМІ

Мірча Луческу відмовився тренувати "Динамо" через агресію ультрас - Румунські ЗМІ
Читать на русском

На посаді тренера киян Мірча Михайлович протримався чотири дні.

74-річний тренер Мірча Луческу залишив пост головного тренера "Динамо" через чотири дні після свого призначення. Про це APnews повідомляє з посиланням на румунський сайт gsp.ro.

Причиною такого рішення з боку румунського фахівця стала агресія з боку фанатів киян. "Я не зможу працювати в атмосфері ворожості, особливо з боку ультрас, чия підтримка так потрібна команді. Я ніколи не був боягузом, брав спортивні виклики. Як доказ - переходи з "Галатасарая" в "Бешикташ" або з бухарестського "Динамо" в "Рапід". Фани цих клубів теж мають серйозну ворожнечу. Але вони змогли мене прийняти з розпростертими обіймами. Мені вдалося з їхньою підтримкою виграти титули в цих країнах", - написав Луческу у відкритому листі, який опублікували румунські ЗМІ.

Саме тому Мірча Михайлович прийняв рішення покинути пост наставника київського клубу. При цьому Луческу зазначив, що перехід в "Динамо" не мав ніякого відношення до грошей. Румунський фахівець просто хотів повернутися в Україну, де отримував величезне задоволення. За словами Луческу, його метою було повернути змагальність в чемпіонат України, як "він того і заслуговує". Також Луческу подякував сім'ї Суркіс за надану довіру і зроблену пропозицію.

Нагадаємо, APnews раніше повідомляв, що Мірча Луческу очолив "Динамо" після відставки тренерського штабу Олексія Михайличенка. Також ми зібрали реакцію футбольних фахівців на це призначення.

Читайте також:

Новини партнерів

У Чорному морі через витік палива з "Делфі" могло загинути все живе, - еколог
У Росії оштрафували журналіста, якому зламав руку поліцейський