Мінветеранів планує ініціювати санкції через суди в Криму

Мінветеранів планує ініціювати санкції через суди в Криму
Читать на русском

Наразі зібрано достатньо доказів проти так званих "слідчих", "прокурорів" та "суддів"

Представники Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України планують ініціювати введення санкцій проти силовиків, які влаштовували суди лише над українськими громадянами в Криму та незаконно затримували українських моряків у Керченській протоці. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Працівники Мінветеранів разом з "Кримською правозахисною групою" підготували проект розпорядження про санкції проти кількох десятків осіб. Зазначається, що зібрано достатньо доказів проти так званих "слідчих", "прокурорів" та "суддів", які влаштовували політично мотивовані переслідування, судилища над українськими громадянами в Криму.

"Проект направлено на погодження до профільних органів влади. Після його погодження, проект розпорядження буде винесено на розгляд Кабінету міністрів України та, у разі прийняття урядом, стане підставою для ухвалення Радою національної безпеки та оборони України рішення про застосування санкцій", - йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

Прем'єр Малайзії закликав Трампа піти у відставку
Нафтогаз спрогнозував суттєве падіння ціни на газ