Мінреінтеграції назвало умови для в’їзду осіб з тимчасово окупованих територій

Мінреінтеграції назвало умови для в’їзду осіб з тимчасово окупованих територій
Читать на русском

Всі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій, мають пройти самоізоляцію

В Україні відновлять роботу контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму і виїзду з неї, починаючи з суботи, 29 серпня. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"З 00:00 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя та виїзду з неї. З цього часу КПВВ працюватимуть у звичному режимі", - йдеться в повідомленні.

З 29 серпня по 28 вересня, на час дії карантину, іноземці та особи без громадянства, які хочуть потрапити на підконтрольну уряду територію України через КПВВ на окупованій території Донецької та Луганської областей, АР Крим або потрапити на окуповану територію України, повинні мати страховий поліс, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, і чинний на термін перебування на території України, включаючи тимчасово окуповані території.

Поліс повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні чи договірні відносини з українською страховою компанією-партнером.

Всі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій, мають пройти самоізоляцію, дострокове припинення якої можливе у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей та Криму.

Для проходження самоізоляції ті, хто прибувають з ТОТ зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток "Дія". Якщо його неможливо встановити, особа підлягає обсервації. Самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років та працівників представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Як повідомляв APnews раніше, 27 серпня - рівно місяць з моменту, як на сході України оголосили режим тиші. За цей час спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нарахувала 713 порушень встановленого режиму.

Новини партнерів

Вчителів не будуть примусово тестувати на COVID-19 перед 1 вересня
Щитки, термометри та 30 учнів: як вчителям доведеться працювати в умовах пандемії