У 2021 році випускники здаватимуть два тести з української мови: МОН затвердило графік ЗНО

У 2021 році випускники здаватимуть два тести з української мови: МОН затвердило графік ЗНО
Читать на русском

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня.

Міністерства освіти і науки України вже затвердило план проведення ЗНО на 2021 рік.

Про це APnews повідомляє з посиланням на МОН.

Так, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Водночас, керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

"Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня", - йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що у 2021 році випускники, які завершують навчання або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яке ЗНО здавати – з української мови і літератури чи лише з української мови. Обидва тестування перевірятимуть компетентність учня.

"Під час виконання тесту з української мови учасникам потрібно буде продемонструвати літературознавчі компетенції, здатність глибоко аналізувати текст, доречно наводити у власному висловленні приклад з художньої літератури або з інших видів мистецтва тощо", – пояснила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

До 30 червня 2021 року на особистих сторінках учасників має з'явитися інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів.

Раніше APnews повідомляв, скільки коштує навчання у ТОП-10 університетах України.

Новини партнерів

Рада йде на карантин через розкол в "Слузі народу", а не коронавірус - нардеп Поляков
Школярки з Чернігівщини станцювали "тверк" біля пам’ятнику загиблим в АТО. Відео