Міноборони про загрозу вторгнення в Україну: поки в суспільстві сіють паніку, РФ шукає привід

Міноборони про загрозу вторгнення в Україну: поки в суспільстві сіють паніку, РФ шукає привід
Читать на русском

Маляр припускає, що на сьогодні будь-що може стати пусковим гачком, який може бути використаним Росією заради провокації.

У Міністерстві оборони України заявили, що на сьогодні спостерігається безкінечний рух російських військ вздовж кордону та на тимчасово окуповані території. Зараз спостерігається таке ж загострення ситуації, як навесні.

Про це повідомила заступниця голови Міноборони Ганна Маляр в ефірі телеканалу "Інтер", передає APnews.

"Таких періодів дуже багато, коли збільшується загроза, то зменшується. Наразі ми вважаємо, що ця ситуація дійсно... Зараз можна говорити про загострення, але вона така сама як весною це було", - зазначила Маляр.

Крім того, за її словами, паралельно з повідомленнями про загострення ситуації на кордоні розпочалася потужна інформаційна кампанія, яка "фактично сіє страх в українському суспільстві, сіє паніку".

Додала, що сьогодні Російська Федерація шукає найменший привід для того, щоб реалізувати свої плани. Маляр припускає, що на сьогодні будь-що може стати пусковим гачком, який може бути використаним Росією заради провокації.

При цьому заступниця міністра оборони підкреслила, що яким би не був сценарій, Україна до нього готова.

Як повідомляв APnews, голова МЗС Дмитро Кулеба назвав два фактори, від яких залежить можливість вторгнення РФ в Україну.

Новини партнерів

Рік Водяного Тигра 2022: як прикрасити дім та ялинку, щоб залучити удачу
Десятки людей з квітами та фотовиставка. У Києві прощаються з екс-мером Омельченком. Фото