Міноборони до кінця року закупить ракети “Нептун”, про які під час виступу казав Зеленський

Міноборони до кінця року закупить ракети “Нептун”, про які під час виступу казав Зеленський
Читать на русском

Дивізіони, озброєні цим комплексом, буде розміщено у південних областях України, які мають вихід до узбережжя Чорного та Азовського морів.

Міністерство оборони закупить комплекс «Нептун» та іншого ракетного обладнання до кінця 2020 року. З цією метою буде здійснено перерозподіл коштів у межах державного оборонного замовлення, так як спланованим фінансовим ресурсом на 2020 рік кошти на закупівлю «Нептуна» передбачені не були.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Міноборони.

“Найближчим часом сформуємо офіційне замовлення, завдання щодо кількості та термінів їх постачання. Необхідні кошти для закупівлі у наявності”, — зазначив міністр оборони Андрій Таран.

Також у Міністерстві оборони вишукано кошти, які будуть спрямовані на подальшу реалізацію ракетно-реактивної програми. Зазначено, що “Нептун” стане потужним інструментом стримування агресивних дій противника на морі. Дивізіони, озброєні цим комплексом, буде розміщено у південних областях України, які мають вихід до узбережжя Чорного та Азовського морів.

Нагадаємо, сьогодні під час виступу у ВР Зеленський анонсував, що Україна починає будувати дві державні військово-морські бази для захисту Чорноморського регіону. Він зазначив, що протикорабельну крилату ракету "Нептун" вже прийнято на озброєння.

APnews також тезисно повідомляв, про що говорив Президент під час промови.

Новини партнерів

Крах Ан-26 під Харковом: сім'ям загиблих військових виплатили по 1,5 млн гривень
Українські тести на COVID-19 вийшли на фінальний етап тестування, - Степанов