Мінкульт відреагував на відкриття «покерного клубу» в Будинку профспілок

Мінкульт відреагував на відкриття «покерного клубу» в Будинку профспілок
Читать на русском

Міністерство культури та інформаційної політики вже направило запит до керівництва Федерації профспілок України, щоб ретельно розібратися у ситуації.

У мережі з'явилася інформація, що в Будинку профспілок в Києві збираються відкрити покерний клуб. У Мінкульті вже відреагували на цю інформацію і пообіцяли розібратися.

Про це APnews пише з посиланням на заяву міністра культури Олександра Ткаченка.

Він заявив, що його шокувала ця звістка, так як за часів Революції Гідності в Будинку профспілок сталася пожежа, в якій загинули люди. Крім того, саме там розміщувався штаб Майдану. По цьому він зазначив, що вважає важливим зберегти пам'ять про ці трагічні події, тому "спортивному покеру" там не місце.

Звістка про те, що у Будинку профспілок на Майдані збираються відкрити покерний клуб, шокувала. У першу чергу як громадянина. У будівлі, де під час Революції Гідності був штаб Майдану. Там, де під час пожежі загинули люди. Пам’ять про трагічні події тих днів має бути збережено, а меморіальний спадок вшановано достойно.

Додав, що Міністерство культури та інформаційної політики вже направило запит до керівництва Федерації профспілок України, щоб ретельно розібратися у ситуації.

“У випадку, якщо факт буде доведено – МКІП робитиме усе, аби не допустити розміщення у Будинку профспілок будь-яких розважальних закладів”, - пообіцяв голова Мінкульту.

Раніше APnews писав, що у Мінфіні очікують дохід від легалізації азартних ігор у 7,4 млрд грн.

Нижче відео - розслідування журналістів, яке й викликало такий резонанс.

Новини партнерів

Зірковий захисник "Шахтаря" повернувся до тренувань після важкої травми
Кравчук заявив, що анонсованої передачі полонених Україні не буде і назвав причину