Мінкульт проведе масштабний онлайн-фестиваль для захисту українського борщу

Мінкульт проведе масштабний онлайн-фестиваль для захисту українського борщу
Читать на русском

Мінкульт наполягає на визнанні ЮНЕСКО український борщ культурною спадщиною

Визнання борщу об'єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО допоможе захистити частина історії України. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства культури, молоді та спорту.

"Ми в МКІП націлені на включення українського борщу до культурної спадщини ЮНЕСКО. Мова не йде про гастрономічну ідентифікацію. Це питання захисту важливою культурною складовою і частини історії. Визнання борщу об'єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО - поставить крапку в спеціально створених дискусіях по етнічної батьківщини рецепта страви. Як говорила мені моя бабуся, а їй - її бабуся: борщ - українська", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Мінкульт оголосив про проведення онлайн-фестивалю борщу.

"Для цього 18 грудня МКІП і Громадська організація "Інститут культури України" разом з шеф-кухарем Ievgen Klopotenko проведуть онлайн-фестиваль "Культура і традиція приготування українського борщу". В рамках фестивалю 25 учасників зберуться разом і кожен приготує блюдо з різних унікальним рецептом, в залежності від традицій області. Все ж онлайн - а значить будь-який рецепт можна записати та повторити вдома. Або приєднатися до процесу і готувати паралельно", - підсумували у відомстві.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів доручив розробити пропозиції щодо впровадження санкцій проти російських онлайн-сервісів ivi.ru і Wildberries.ru через серіали і інший контент виробництва Російської Федерації.

Новини партнерів

Зірку фільмів "П'ятий елемент" і "Темний лицар" знайшли мертвим - він пропав майже тиждень тому
"Планую виходити з дому приблизно ніколи": реакція українців на "крижаний сракопад"