Мін'юст відремонтував 8 безкоштовних камер в СІЗО за рахунок продажу VIP-камер

Мін'юст відремонтував 8 безкоштовних камер в СІЗО за рахунок продажу VIP-камер
Читать на русском

На ремонт камер витратили 239 709 гривень

Міністерство юстиції України відремонтувало вже 8 камер СІЗО і витратили на це кошти з продажу сертифікатів у VIP-камери. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу відомства.

Нагадаємо, експериментальний проект зі створення платних камер у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби Мін’юст запустив менш ніж 5 місяців тому.

“За цей час вдалося не тільки відкрити приміщення з поліпшеними умовами перебування для затриманих, а й за рахунок їхнього продажу відремонтувати 8 безкоштовних камер”, - сказав міністр юстиції Денис Малюська.

Наголосив, що платні камери стали одним із джерел фінансування поліпшення загальних умов у СІЗО, так як у держбюджеті коштів на це не передбачено. Гроші від таких платних послуг йдуть до спеціального фонду слідчого ізолятора, з якого і фінансуються поточні та капітальні ремонти в ньому.

Загалом станом на 11 вересня безкоштовних камер відремонтували на загальну суму 239 709 грн. Найбільше таких приміщень облаштували в Київському СІЗО: 2 камери по 12 місць та 4 камери по 3 місця. Витратили на ці ремонти 215 767 грн. Ще одну камеру на 12 місць облаштували в Сумському слідчому ізоляторі за 17 973 грн. Крім того, за 5 968 грн одномісне безкоштовне приміщення відремонтували в Миколаївському СІЗО.

«Умови перебування затриманих в платних і безкоштовних камерах все ж дещо відрізняються. Адже в поліпшених приміщеннях кращий санвузол, телевізор та ліжка. Та й площа самої камери на одну людину більша. Однак важливо, що на покращення умов у безкоштовних приміщеннях не було витрачено жодної копійки коштів платників податків», – додав Денис Малюська.

Читайте також:
Бари та люди - зло на карантині: Лікар пояснив, чому масові заходи - суперкаталізатор поширення Covid-19
В Умані поліція відкрила справу на власника кафе, який відмовився обслуговувати хасидів через COVID-19

Новини партнерів