Мін’юст планує розглядати скарги щодо незаконної люстрації

Мін’юст планує розглядати скарги щодо незаконної люстрації
Читать на русском

Малюська зазначив, що Мін'юст зробить все, "щоб забезпечити права громадян та збереження механізму люстрації, хоч і в обмеженому вигляді"

Голова Міністерства юстиції Денис Малюська повідомив, що відомство має намір подати на розгляд Верховній Раді законопроект, яким пропонується створити комісію для розгляду скарг громадян щодо неправомірної люстрації. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ми плануємо спільно з народними депутатами опрацювати та внести законопроект, відповідно до якого буде створена комісія, що розглядатиме скарги громадян, які вважають свою люстрацію неправомірною", - йдеться у повідомленні.

Малюська зазначив, що Мін'юст зробить все, "щоб забезпечити права громадян та збереження механізму люстрації, хоч і в обмеженому вигляді".

"Також розглядатиметься можливість поновлення на посаді (за її наявності) та виплати різниці між втраченим та реальним заробітком", - підкреслив міністр.

Як повідомляв APnews раніше, Європейський суд з прав людини прийняв рішення про відхилення апеляції уряду України у справі про виплату компенсації чиновникам, яких звільнили за законом про люстрацію.

Новини партнерів

Придбали за часів Порошенко: генпрокурор Рябошапка підтвердив наявність будинку у Франції
Дубілет: 70% звітів, які готують сьогодні в ОДА, не потрібні Кабміну