Мін'юст Грузії запропонував створити спецгрупу для оцінки здоров'я Саакашвілі

Мін'юст Грузії запропонував створити спецгрупу для оцінки здоров'я Саакашвілі
Читать на русском

У спеціальну групу повинні ввійти медики різних спеціальностей.

Міністерство юстиції Грузії запропонувало Міністерству охорони здоров'я створити спеціальну групу лікарів для оцінки стану здоров'я Міхеїла Саакашвілі у зв'язку з наявною інформацією про погіршення його здоров'я.

Про це APnews повідомляє з посиланням на "Новини - Грузія". Відзначається, що в цю групу мають увійти медики різних спеціальностей.

"Ми звертаємося з проханням до міністра охорони здоров'я Катерині Тікарадзе створити групу лікарів, метою якої буде періодичне спостереження за станом здоров'я Міхеїла Саакашвілі та, в разі необхідності, надання рекомендацій", - заявили в Мін'юсті.

Також в міністерстві закликали до співпраці омбудсмена з прав людини Ніно Ломджарія. Його просять простежити за захистом прав Саакашвілі "для забезпечення прозорості процесу".

Крім того, з таким же проханням звернулися і до членів парламентської більшості, голови комітету з прав людини Михайла Сарджвеладзе і голови комітету охорони здоров'я Дмитра Хундадзе.

Водночас раніше апарат омбудсмена Грузії заявив, що за умовою утримання і здоров'ям Саакашвілі детально спостерігають в пенітенціарній установі. Будь-яких порушень не зафіксовано.

Відзначимо, 14 жовтня буде рівно два тижні як Міхеїл Саакашвілі перебуває в СІЗО Грузії, потрапивши за ґрати, він оголосив про своє голодування.

Раніше APnews повідомляв, адвокат заарештованого експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі заявив про погіршення здоров'я свого підзахисного через голодування.

Новини партнерів

У "Нафтогазі" повідомили, скільки доведеться платити за тепло взимку школам і лікарням
МОЗ рекомендує школам піти на канікули раніше, щоб стримати COVID-19 - Ляшко