Міністри відмовляються працювати зі Шмигалем: голосів за пакетне голосування не вистачає

Міністри відмовляються працювати зі Шмигалем: голосів за пакетне голосування не вистачає
Читать на русском

Шмигаля на посаду прем'єр-міністра запропонував президент України Володимир Зеленський

У Верховній Раді України не вистачає голосів за новий склад Кабінету міністрів для голосування пакетом. Про це APNEWS повідомило джерело в "Слузі народу".

Це відбувається у зв'язку з тим, що міністри не хочуть працювати в уряді Дениса Шмигаля, якого президент України Володимир Зеленський запропонував на посаду прем'єр-міністра.

"Поки нічого не зрозуміло. Голосів за пакетне голосування за новий склад уряду не вистачає. Деякі міністри відмовилися входити до складу нового уряду на чолі з Шмигалем. Така історія, як мінімум, з Бородянським і Миловановим. Міністерства дроблять, як і їх повноваження. Єдине за що точно є голоси - призначення Шмигаля на пост прем'єра замість Гончарука. У перерві будемо фракцією збиратися та обговорювати компромісні варіанти. Йдуть торги, як в старі добрі часи", - зазначило джерело.

Як повідомляв APNews, нардеп Ігор Мосійчук повідомив, що Денис Шмигаль, якого президент України Володимир Зеленський запропонував на посаду прем'єр-міністра, на зустрічі з головами фракцій заявив, що Олег Коростельов, Роман Жуковський і Тимофій Милованов відмовилися від запропонованих їм посад в Кабінеті Міністрів.

Новини партнерів

Ляшко заперечив масову госпіталізацію людей, які контактували з зараженими коронавірусом
Ще троє людей у Чернівцях госпіталізували з підозрою на коронавірус