"Міністри - сцикуни": підприємці загрожують Кабміну масовими судами з вимогою компенсацій через карантин

"Міністри - сцикуни": підприємці загрожують Кабміну масовими судами з вимогою компенсацій через карантин
Ексклюзив
Читать на русском

За два дні протесту до підприємців так ніхто і не вийшов

Під Кабміном вже другий день мітингують підприємці. Вони вимагають допомоги з боку держави, так як їх бізнес на період карантину не може працювати, але витрати на його утримання все одно присутні. До другої половини дня 30 квітня протестуючі заявили, що мітинг закінчують, оскільки вважають його недоцільним. Про це з місця повідомляє кореспондент APnews.

Представники малого і середнього бізнесу назвали міністрів сцикунами, оскільки ніхто до них за два дні так і не вийшов. Однак вони планують і далі боротися за право відкрити свої заклади і планують вимагати компенсації від влади в судах, в тому числі і Європейському.

"Бояться нам в очі подивитися", - заявив один з учасників мітингу. Активісти розповіли, що планують і далі мітингувати, але поки не знають точно, коли, де і як.

"Буде створюватися разом з регіонами певний комунікативний штаб, порахуємо обсяг збитків і будемо подавати через суд і відсуджувати компенсацію. Уряд не знає, як вийти з кризи, що робити далі. Тому ми будемо іншими шляхами намагатися добитися результату. Робимо паузу і починаємо знову ", - розповів один з активістів.

Читайте також:
Жорсткі умови і тотальний контроль. Чому підприємці скаржаться на відкриття ринків з 1 травня

Новини партнерів

Юрист: МВФ шантажує Україну, вимагаючи залишити Ситника головою НАБУ
Політолог пояснив, чому МВФ шантажує Зеленського Ситником