Міністр спорту Гутцайт розповів, як будуть "заманювати" уболівальників після епідемії

Міністр спорту Гутцайт розповів, як будуть "заманювати" уболівальників після епідемії
Ексклюзив
Читать на русском

Вадим Гутцайт зазначив, що українці ходять тільки на топові футбольні матчі

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт поскаржився, що українці не цікавляться спортом і масово ходять тільки на футбол. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави відомства.

"На сьогодні, якщо ми подивимося, коли грають сильні команди, то там багато глядачів і уболівальників. Для цього ми відкриваємо майданчики та НСК, щоб у людей була можливість прийти та подивитися. Я впевнений, що багато людей навіть не були тут всередині (на НСК "Олімпійському", - ред.). Може вони прийдуть, подивляться, їм сподобається, й вони будуть приходити на футбольні матчі", - зазначив Гутцайт.

При цьому він вказав, що розвиток та популяризація масового спорту - одне із завдань Мінспорту.

"Зараз ми змушені проводити заходи без глядачів через covid-19, тому що для нас здоров'я глядачів те спортсменів дуже важливе", - підкреслив міністр.

У свою чергу директор НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов зазначив, що відповідальність за популяризацію спорту лежить й на ЗМІ, які не пишуть про спорт, крім футболу.

Як раніше повідомляв APnews, з 28 червня вперше в Україні відкриють НСК "Олімпійський" для всіх охочих. Стадіон стане доступним і безкоштовним для відвідування, там будуть окремі майданчики для кожного виду спорту, а також програма занять з різних видів спорту.

Новини партнерів

Кабмін назвав дату відкриття кінотеатрів і умови
Кабмін призначив Шкарлета в.о. міністра освіти