Міністр спорту Гутцайт потрапив в конфуз через свято

Міністр спорту Гутцайт потрапив в конфуз через свято
Читать на русском

Пояснити вибір нової дати для свята у міністра не вийшло.

В Україні з'явиться нове свято - день тренера. Правда, при спробі пояснити вибір дати для свята міністр спорту Вадим Гутцайт потрапив в конфуз. Про це APnews повідомляє з посиланням на пост Гутцайта в Facebook.

Як дата була вибрана 19 липня. За словами міністра, цей день вибрали тому, що саме 19 липня в 1996-му році відкрилася літня Олімпіада в Атланті. "Україна вперше брала участь у такому масштабному міжнародному змаганні як незалежна держава і виступила самостійної олімпійською командою", - заявив Гутцайт.

Правда, наш міністр спорту припустився прикрої помилки, оскільки вперше синьо-жовтий прапор був представлений на зимовій Олімпіаді 1994 року в Ліллехаммері. Так що згідно з цією логікою днем ​​тренера в Україні мало б стати 12 лютого.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що уряд Японії заявив про готовність пускати спортсменів і членів збірних для участі в Олімпіаді без обов'язкового вакцинування. Прес-секретар уряду Катсунобу Като заявив, що зараз вони розробляють комплексну систему захисних заходів.

Новини партнерів

Постраждалим внаслідок пожежі у пансіонаті Харкова виплатять компенсацію
Вже понад 100 мільйонів людей у світі захворіли на коронавірус