Міністр Скалецька поїхала з Нових Санжар, незважаючи на обіцянку пробути в обсервації 14 днів

Міністр Скалецька поїхала з Нових Санжар, незважаючи на обіцянку пробути в обсервації 14 днів
Читать на русском

Скалецька має намір повернутись, проте точний час голова "Нових Санжар" не знає

Голова Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька покинула територію медичного центру "Нові Санжари" у Полтавській області, не дивлячись на те, що раніше висловила бажання пройти повний етап 14-денного карантину разом із евакуйованими громадянами України та інших країн. Про це розповів начальник медцентру Олександр Блінов, передає УНН.

"Пані міністр зараз виїхала. Вчора вона була з нами до 2:00, контактувала з тими працівниками, які працюють у боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до людей, і з ними поспілкуватись", - пояснив він.

Блінов зазначив, що Скалецька має намір повернутись, проте точний час він не знає.

На території медичного центру для міністра охорони здоров'я облаштують місце в окремій будівлі, але, окрім неї, у "Нових Санжарах" працюють ще три представника МОЗ.

"Ми їй зробимо будиночок, людині треба працювати", - додав начальник медзакладу.

Блінов пояснив, що поки Скалецька не поспілкувалась з евакуйованими, вона може покидати територію "Нових Санжар", попри карантинний режим.

Як повідомляв APnews раніше, один з евакуйованих з китайського міста Ухань українець показав, чим годують людей у медичному центрі Національної гвардії України у Нових Санжарах у Полтавській області.

Новини партнерів

СБУ заблокувала десятки онлайн казино
"Ми - Європа епохи Середньовіччя": Зеленський відреагував на сутичку у Нових Санжарах