Міністр оборони Резніков заявив, що ймовірність ескалації з боку РФ вкрай низька

Міністр оборони Резніков заявив, що ймовірність ескалації з боку РФ вкрай низька
Читать на русском

ЗСУ вживають усіх необхідних заходів, які необхідні для відсічі агресору.

Імовірність "значної ескалації" ситуації на кордонах України з боку Росії низька. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву міністра оборони Олексія Резнікова.

Таким чином він прокоментував підготовку Росії та Білорусі до активної фази навчань, яка стартує цього тижня. Рєзніков підкреслив, що поки що все відбувається у рамках заздалегідь висловлених оцінок.

"Через кілька днів почнеться активна фаза російсько-білоруських навчань. Одночасно плануються навчання частини підрозділів Південного військового округу РФ. З нашого боку робиться все необхідне для контролю подібних ситуацій", - сказав Резніков.

Також міністр зазначив, що ще з жовтня минулого року ЗСУ вживає всіх необхідних заходів (як у питаннях планування, так і на рівні практичних навчань), які необхідні для відсічі агресору.

"Тобто ми діємо планово, скоординовано, щоб виключити будь-які провокації. Безпрецедентна військова допомога від партнерів суттєво підвищила наші здібності до опору. Так само набирає обертів розгортання Сил тероборони Збройних сил України. Відбувається велика кількість підготовчих заходів з громадянами. і реалістично оцінюємо ситуацію", - наголосив міністр.

Раніше APnews повідомляв, що Олексій Резніков висловив упевненість - наступ на Україну з території Білорусі найменш можливий.

Новини партнерів

«Святі небеса»: На Львівщині жінка народила двійнят у різні дні та у різних місцях
Відсьогодні вакциновані українці віком від 14 років зможуть отримати 1 000 гривень