Міністр економіки Петрашко не вніс у декларацію квартиру в Москві і особняк під Києвом - "Схеми"

Фото: Ігор Петрашко
Читать на русском

В декларації також не вказано два автомобіля міністра.

Новий міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не зазначив у своїй декларації квартиру в Москві і особняк в селі Романків під Києвом. Про це повідомляє програма "Схеми".

Ігор Петрашко розповів журналістам, що не встиг заповнити декларацію належним чином «через брак часу», але зараз займається цим питанням.

"Я вказав тільки київську квартиру, тому що там треба було хоч щось вказати, а це місце реєстрації, та за процедурою треба було хоч якусь адресу дати. Все покажемо, воно все офіційне, мої доходи всі офіційні - ви побачите через податкову величезний дохід", - сказав Петрашко.

Журналістам вдалось встановити, що особняк розташований в елітному котеджному містечку Сонячна долина. Він записаний на дружину міністра Світлану, яка є громадянкою Росії. Також у її власності земля, розташована тут же - 15 соток. А ось в Москві у дружини міністра є квартира на 109 кв. м. в Донському районі.

Немає в декларації нового міністра і двох автомобілів Suzuki Vitara S (2016 року випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 року випуску).

Варто зазначити, що 17 березня, коли Верховна Рада проголосувала за нового міністра економіки Ігоря Петрашка, він подав декларацію, в якій не містилось ніяких даних про доходи і транспорт родини, а з нерухомості була вказана лише одна квартира.

Міністр економіки Петрашко не вніс у декларацію квартиру в Москві і особняк під Києвом - "Схеми"

Як повідомляв APnews раніше, Рада 17 березня призначила Ігоря Петрашка міністром економіки. За призначення проголосували 243 народних депутата.

Новини партнерів

Філарет назвав одностатеві шлюби причиною коронавірусу. Відео
Порушення карантину: число адмінпротоколів зросло до 1415