Міністр екології Абрамовський написав заяву про відставку - Арахамія

Міністр екології Абрамовський написав заяву про відставку - Арахамія
Читать на русском

Однією з претензій з боку "Слуги народу" до міністра є висока корумпованість регіональних відділень екоінспекції.

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський написав заяву про відставку за власним бажанням. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави фракції "Слуги народу" Давида Арахамія в кулуарах парламенту.

За словами Арахамія, він побачив заяву Абрамовського під час візиту до спікера парламенту. При цьому нардеп зазначив, що "не хоче бути ньюзмейкером" з цього питання - "просто так зійшлися обставини".

"Яким саме чином заяву далі там буде рухатися - я думаю, просто по процедурі. За цю відставку точно знайдуться голоси, ви пам'ятаєте, що з екологічних законів у нас завжди баталії. У першу чергу претензія, яка була на фракції озвучена багатьма депутатами, які працюють в регіонах - екоінспекції в регіонах дуже корумповані", - заявив Арахамія.

Також глава фракції "Слуга народу" зазначив, що зараз у монобільшості ще немає кандидата на цей пост. Поки що уряд призначить тимчасового виконувача обов'язків міністра екології, а фракції тим часом будуть шукати своїх кандидатів.

Раніше APnews повідомляв, що секретар РНБО Данилов натякнув, що главу Мінприроди можуть відправити у відставку. За його словами, Абрамовський не виконує укази президента.

Новини партнерів

Буймістер виключили з фракції "Слуга народу": буде розмова з президентом
Україна всіма силами намагатиметься повернути Саакашвілі з грузинської тюрми в українську – Малюська