Міністерство освіти тимчасово очолила заступник Новосад

Міністерство освіти тимчасово очолила заступник Новосад
Читать на русском

11 вересня 2019 Любомиру Мандзій призначили заступником міністра освіти, якої на той момент була Анна Новосад

Кабінет міністрів в середу, 25 березня, призначив Любомиру Мандзій, яка займала пост заступника колишнього міністра освіти Анни Новосад, тимчасово виконуючою обов'язки глави МОН. Про це повідомив в прес-службі відомства.

"Це дуже велика відповідальність. У зв'язку з пандемією коронавірусу і всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч невідкладних викликів і проблем", - зазначила Мандзій.

При цьому вона вказала, що необхідно терміново розв'язувати питання з навчальним роком.

"І найважливіше - ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, розв'язувати питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого", - підсумувала в.о. глави МОН.

Варто відзначити, що Любомира Мандзій в 1995 закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія". Пізніше вступила до аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка, де провчилася в період 1998-2001 років на спеціальності "Політичні інститути та процеси". У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук, а у 2008 році отримала вчене звання доцента.

При цьому з 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. А з 2016 по 2019 роки обіймала посаду директора департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації. Уже в липні 2019 перемогла в конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 її призначили заступником міністра освіти, якої на той момент була Анна Новосад.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада проголосувала за новий склад Кабінету міністрів.

Новини партнерів

Через коронавірус Таїланд закриє кордони для іноземців
Шмигаль розповів, як коронавірус потрапив до України