Мінінфраструктури повідомило про порядок закриття кордонів через коронавірус

Мінінфраструктури повідомило про порядок закриття кордонів через коронавірус
Читать на русском

Кордони для іноземців закриваються з 16 березня.

Міністерство інфраструктури України надало оновлену інформацію щодо обмежень міжнародного сполучення та роботи пунктів пропуску на кордоні через пандемію коронавірусу. Про це йдеться у повідомлені міністерства.

Повідомляється, що 16 березня з 00:01 буде заборонено в’їзд іноземним громадянам на 2 тижні, які не мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні.

Що стосується громадян України, то вони зможуть в'їхати на територію. Зазначають, що у пунктах перетину кордону проводиться температурний скринінг. По поверненню з країн, де зареєстровані випадки коронавірусу, при наявності симптомів, українці проходитимуть обсервацію.

Прес-служба повідомила, що ніяких обмежень по часу для повернення українців додому немає, але через три доби припиняється регулярне міжнародне авіасполучення.

"Тим, хто не встигне за цей час повернутися, рекомендуємо звернутися до найближчих консульств України у країнах перебування. Повернення додому буде можливим окремими нерегулярними рейсами", - йдеться в повідомлені.

Мінінфраструктури зазначило, що обмеження не стосуються міжнародних вантажних перевезень. Іноземні екіпажі літаків, суден, автомобілів, літаків також зможуть в’їжджати в Україну, але будуть проходити медичний огляд.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський 13 березня повідомив, що через три доби Україна закриє регулярне авіасполучення з іншими країнами.

Новини партнерів

Українець намагався вивезти в ЄС 50 тисяч респіраторних масок. Відео
Справа Гандзюк: Левіна повинні екстрадувати в Україну 16 березня