Мінфін повідомив про актуалізацію домовленостей з МВФ найближчими тижнями

Мінфін повідомив про актуалізацію домовленостей з МВФ найближчими тижнями
Читать на русском

Домовленості з МВФ були досягнуті в розрахунку отримати транш вже в листопаді-грудні 2019 року, у зв'язку з чим новому уряду слід було б відкласти їх

Голова Міністерства фінансів України Ігор Уманський заявив, що домовленості про наступний транш з Міжнародним валютним фондом будуть актуалізовані в найближчі тижні. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Уманський підкреслив, що домовленості з МВФ були досягнуті в розрахунку отримати транш вже в листопаді-грудні 2019 року, у зв'язку з чим новому уряду слід було б відкласти їх і почати з чистого аркуша.

"Але уряд прийняв рішення взяти напрацьоване за основу і актуалізувати. Актуалізація - це питання декількох тижнів", - пояснив міністр.

За словами Уманського, Україна і МВФ обговорили ключові питання у вівторок, 10 березня, і візит української сторони до Вашингтона буде готуватися по мірі необхідності.

Як повідомляв APnews раніше, міністр фінансів Ігор Уманський в той же день пообіцяв продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, включаючи візит до Вашингтона в найближчі тижні разом з новим прем'єр-міністром Денисом Шмигалем.

Новини партнерів

В США закрили Конгрес через коронавірус
Хворі на коронавірус залишаються переносниками хвороби понад місяць - дослідження