Мінфін продав держоблігації на суму, яка дивним чином співпадає з необхідною на виплату "карантинної" 1000 грн пенсіонерам

Мінфін продав держоблігації на суму, яка дивним чином співпадає з необхідною на виплату "карантинної" 1000 грн пенсіонерам
Читать на русском

Політолог Віктор Таран припустив, що це не випадковий збіг обставин.

Міністерство фінансів після довготривалої перерви на перших аукціонах з розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) залучило 5,4 млрд грн і 164 млн доларів.

Сума отриманих коштів дивним чином збігається з тією сумою, яка була потрібна президенту України Володимиру Зеленському, що виплатити обіцяну карантинну 1000 гривень понад 10 мільйонам пенсіонерів.

Політолог Віктор Таран припустив, що це не випадковий збіг обставин.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає APnews.

"Пам’ятаєте "Вовину тисячу пенсіонерам" яку зараз активно почали роздавати пенсіонерам?

Дуже довго розмірковував, де Зеленський візьме 10 мільярдів гривен, щоб оплатити цей грандіозний аукціон безумної щедрості? Реальних варіантів було два - "надрукувати" або "позичити".

Сьогодні отримав відповідь на своє питання.

Як кажуть в народі "якщо стоїте - краще присядьте".

Офіційно.

Мінфін провів аукціон із розміщень облігацій внутрішньої державної позики.

За підсумками аукціону Мінфін залучив до державного бюджету 9,831млрд грн. (за курсом НБУ)

З яких:
- 5,7 млрд грн на 3 місяці під 11,3%;
- 164 млн дол США загалом (під 3,3-3,5% на 169-252 дні).

Як бачите, ця сума дивним чином співпала із сумою, яка була необхідна Зеленському аби пропіаритись перед пенсіонерами", - наголосив Таран.

Політолог також підрахував, скільки насправді отримають пенсіонери, якщо через дев’ять місяців борг у будь-якому випадку доведеться віддавати. Сума становить 700 гривень, адже 300 грн з обіцяної "карантинної 1000" підуть на сплату 9,8 мільярдів і відсотків.

Як повідомляв APnews, те, що Мінфін має намір залучати додаткові кошти свідчить про досить складне фінансове становище держави і бюджету.

Новини партнерів

Кабмін дозволив відкритися ринкам у розпалі карантину
У Дніпрі з’явились оголошення на 150 будинках, де проживають люди з підозрою на коронавірус