Милованов заявив, що від коронавірусу в Україні можуть померти 120-140 тисяч людей

Милованов заявив, що  від коронавірусу в Україні можуть померти 120-140 тисяч людей
Читать на русском

Милованов зазначив, що така цифра можлива тільки за певних умов, перша з яких - відсутність сезонності

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що в Україні від коронавірусу можуть загинути 120-140 тисяч людей. Про це повідомляє APnews з посиланням на його допис у Facebook.

"В Україні помирає близько 600 тисяч людей. Від 40 мільйонів людей. Це 1,5%. Додаткові смерті 120 тисяч людей збільшать цей показник на 20%, до 1,8%. Так, це багато", - йдеться у повідомленні.

Милованов зазначив, що така цифра можлива тільки за певних умов, перша з яких - відсутність сезонності.

"Сезонність - це коли вірус стає менш агресивним (передається з меншою ймовірністю) через зміну поведінки людей та зміну погодних умов влітку. Це і підвищення температури, і більше сонця, і зустрічі на вулицях, і відкриті вікна в транспорті та приміщеннях, тощо. Відсутність сезонності припускає що швидкість передачі вірусу та ймовірність зараження в травні - серпні не змінюється взагалі. Це малоймовірно, але може статись", - додав він.

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства назвав другою умовою повне скасування карантину, включаючи відсутність масок, перчаток, антисептиків та зустрічі без дистанцій.

"Це теж дуже сильне припущення. Тому що люди вже змінили свою поведінку і будуть поводитись набагато більш акуратно, навіть якщо карантин відмінять", - пояснив Милованов.

За його словами, за оптимістичного сценарію, за умов сезонності, продовження карантину та відповідальної поведінки людей, до кінця року від коронавірусу загине не більше 900 людей.

Милованов заявив, що  від коронавірусу в Україні можуть померти 120-140 тисяч людей

Як повідомляв APnews раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час наради у президента Володимира Зеленського заявив, що в країні щодня зростає кількість людей, що одужали від коронавірусу.

Новини партнерів

Німеччина не надасть "Північному потоку-2" імунітет до директиви Євросоюзу
Підозрюваній у жорстокому вбивстві доньки в Харкові будуть призначати психіатричну експертизу