Милованов заявив, що на оновлення засобів виробництва необхідно $50 млрд

Милованов заявив, що на оновлення засобів виробництва необхідно $50 млрд
Читать на русском

В Україні тільки сільське господарство знаходиться на рівні сусідніх країн

Засоби виробництва в Україні зношені на 60% і потребують 50 мільярдів доларів для відновлення їх на 10-15%. Таку заяву зробив голова Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов під час презентації урядової стратегії економічного зростання України.

"Всі ці дії, які роблять різні міністерства – вони пов’язані однією цілісною метою. Ця мета дуже проста – нам потрібно перейти від економіки проїдання до економіки розвитку. Що це означає. На сьогодні в нас на 60% зношені основні засоби виробництва в країні. Для того, щоб нам їх доростити, наприклад, до 50%, 48-45%, нам потрібно приблизно 50 мільярдів доларів інвестицій в наступні 5-10 років. А якщо ми хочемо дойти до рівня, наприклад, 35-38% зношень – то має бути всі сто. Чому 35-38%? Тому що це рівень зношеності у наших сусідів – у Білорусі, у Молдови, у Словаччині, тощо", - сказав Милованов.

Крім того, міністр вказав, що в Україні тільки сільське господарство знаходиться на рівні сусідніх країн за рівнем інвестицій чи рівнем оновлення засобів виробництва.

Як повідомляв APnews раніше, голова Міністерства економіки України Тимофій Милованов в рамках презентації урядової програми "Економічна стратегія: зростання через інвестиції" назвав IT-сектор, аграрний сектор, хімічне виробництво та фармацевтику найуспішнішими сферами української економіки.

Новини партнерів

Пристайко пояснив відсторонення прокурорів у справі рейсу МН17
Україна від імені п'яти країн обговорить з Іраном компенсацію