Милованов вимагає, аби підприємства ліквідували зарплатні борги

Милованов вимагає, аби підприємства ліквідували зарплатні борги
Читать на русском

За його словами, він почув від керівників про проблеми їх підприємств, що саме заважає виплачувати заробітні платні вчасно.

Підприємства-боржники по виплаті заробітних плат повинні надати протягом 10 робочих днів звіт по ліквідації заборгованості до Міністерства з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Про це повідомив очільник міністерства Тимофій Милованов у Facebook.

“Провів сьогодні нараду із керівниками 10 підприємств-боржників по заробітній платі. Не приїхали представники найбільшого на сьогодні боржника — АТ „Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання“, працівники якого не отримали заробітних плат на суму 251070,8 млн грн. Підприємства мають протягом 10 робочих днів розробити та подати до Мінекономіки план щодо ліквідації заборгованості. Виконання цих планів буде на моєму особистому контролі. Ми будемо регулярно проводити робочі наради для відслідковування прогресу. Якщо буде необхідно — будемо виїжджати на підприємства й розбиратися на місцях”, — зазначив Милованов.

Новини партнерів

Стало відомо, коли планують запустити "Північний потік-2"
Україна збільшує обсяги імпорту спирту - Держстатистики