Мігранти з північної Африки намагалися пробратися в ЄС в контейнерах з битими пляшками та вугільною золою

Мігранти з північної Африки намагалися пробратися в ЄС в контейнерах з битими пляшками та вугільною золою
Читать на русском

Під час 7-годинної переправи більшість сховалися в вантажівках, проте найвинахідливіші - у вугільній золі та серед осколків битих пляшок

У порту Мелілья, Іспанія, поліцейські виявили 41 мігранта з Африки, які намагаються незаконно пробратися в ЄС. Мігранти ховалися в вантажівках і закритих контейнерах з битими пляшками та вугільною золою.

Про це повідомляє APnews з посиланням на пресслужбу поліції Іспанії.

За даними іспанської поліції, спочатку було виявлено 35 осіб, які намагалися перетнути кордон, однак більш детальний обшук виявив ще п'ятьох, що сховалися в особливо небезпечних для життя місцях:

"Четверо з них сховалися в місткості повної розбитих пляшок, що прямували на заводи з перероблювання. Їх навіть не збентежила перспектива семигодинного плавання в оточенні битого скла з гострими та зазубреними краями. А ось п'ятий був знайдений в закритому поліетиленовому мішку з летючою золою з вугільних електростанцій, здатної викликати серйозні захворювання легенів.

Офіцер Нацгвардії Іспанії випадково помітив нерухому ногу мігранта і негайно викликав швидку допомогу, подумавши, що він мертвий. Однак медики змогли констатувати лише його міцний сон.

Повідомляється також, з кожним разом мігранти намагаються бути все більш винахідливими, щоб пробратися в країни ЄС. Деякі намагаються допливти, деякі забираються на машини або чіпляються за їх днища, а треті ховаються в контейнерах.

У 2020 році громадянською гвардією Іспанії було виявлено близько 11700 осіб в порту Мелільї, а на початку цього року вже зуміли піймати більше ніж 1780 мігрантів.

Конфлікти, закриття сухопутних кордонів з-за Covid-19, посилення контролю в деяких країнах північної Африки спровокувало зростальну появу торговців людьми, незаконно перенаправляють тисячі чоловіків, жінок і дітей в ЄС, обіцяючи їм "золоті гори" і світле майбутнє в країнах Євросоюзу. Найчастіше способи переправлення мігрантів є не тільки незаконними, але й смертельно небезпечними.

Згідно зі статистикою, понад 590 мігрантів з бідних країн загинули на шляху до Канарських островів у 2020, коли почалася пандемія коронавірусу.

Раніше APnews також повідомляв, в Демократичній Республіці Конго в результаті нападу на автомобільну колону ООН загинули три людини, серед яких і посол Італії в ДР Конго Лука Аттаназіо.

Новини партнерів

Під Черніговом з річки дістали вантажівку з мертвим водієм. Фото
Жінка з передбачення Ванги для України - Оксана Марченко. Це очевидно, - блогер