"Ми ж не гей-парад збираємо": Москаль розкритикував можливу політсилу Рябошапки, Пристайка та Гончарука

"Ми ж не гей-парад збираємо": Москаль розкритикував можливу політсилу Рябошапки, Пристайка та Гончарука
Читать на русском

В інтерв’ю, яке Рябошапка нещодавно дав, він заявив, що після завершення карантину через коронавірус в Україні планує створити нову політичну платформу.

Колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації та колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль назвав політичну силу, яку нібито планує створити екс-очільник Офісу генерального прокурора Руслан Рябошапка, гей-парадом. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Москаля в ефірі телеканалу ZIK.

"Який Гончарук, Нефьодов, ми ж збираємо не гей-парад, ми збираємо політичну силу. Говорю так, як є. Який Нефьодов має, і Гончарук сьогодні авторитет влади. Вони були абсолютно ніякі, це йде на нову владу, вони їх витягнули, значить. Якщо митниця не виконує сьогодні і не виконає ніколи, тому що він не є адміністратор, він не є жорсткий адміністратор", - підкреслив він.

Нагадаємо, що в інтерв’ю, яке Рябошапка нещодавно дав 24 каналу, він заявив, що після завершення карантину через коронавірус в Україні планує створити нову політичну платформу. До неї нібито мають увійти голова Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко та колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Я назвав би цю платформу об'єднанням людей, які пропагують сучасні демократичні цінності та намагаються змінити країну. Причому, намагаються змінити країну якнайкраще, якнайшвидше. Це може бути як в експертній площині, так і в політичній", - сказав тоді колишній генеральний прокурор.

Як повідомляв APnews раніше, 5 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла в цілому проект постанови № 3154 про висловлення недовіри Генеральному прокурору Руслану Рябошапка. Відповідне рішення підтримали 263 народні депутати України.

Новини партнерів

В Україні можуть дозволити обробку персональних даних хворих на коронавірус без їх згоди
У Мінсоцполітики назвали терміни нарахування пенсіонерам по 1000 гривень допомоги