"Ми повертаємо Крим": Зеленський заявив про участь 29 країн у саміті "Кримська платформа"

"Ми повертаємо Крим": Зеленський заявив про участь 29 країн у саміті "Кримська платформа"
Читать на русском

Зеленський зазначив, що свою участь у саміті підтвердили представники 29 країн і це ще не остаточний список.

У саміті "Кримська платформа", який пройде в Києві 23 серпня в День державного прапора України, візьмуть участь представники 29 країн. Під час з'їзду збираються підписати спільну декларацію "про спільні домовленості та наміри".

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву президента України Володимира Зеленського, яку він зробив на форумі "Україна 30".

"23 серпня відбудеться перший саміт "Кримської платформи". Це ініціатива України, яку підтримали десятки наших міжнародних партнерів. Ми повертаємо Крим у світовий порядок денний, щоб повернути додому в Україну", - заявив Зеленський.

Він зазначив, що свою участь у саміті підтвердили вже десятки країн, але остаточного списку ще немає.

"Свою участь у саміті вже на сьогодні підтвердили Сполучені Штати Америки, Великобританія, Польща, Туреччина, країни Балтії, Франція, Німеччина та багато країн Європейського союзу. Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея, Ізраїль. Загалом на сьогодні 29 країн. Це великий, але далеко не останній і не остаточний список всіх країн, які 23 серпня підпишуть спільну декларацію, про спільні домовленості і спільні наміри", - зазначив глава держави.

Зеленський наголосив, що Україна ніколи не забуде про Крим. Питання буде закрите тільки тоді, коли над півостровом замайорить державний прапор України.

"Треба назавжди забути, що Україна забуде про Крим. Україна не підійматиме питання Криму тільки в одному випадку – коли буде підіймати в Криму український прапор", - підкреслив президент.

Раніше APnews повідомляв, Зеленська анонсувала "саміт перших леді та джентльменів".

Новини партнерів

​СБУ викрила схему розкрадання коштів, призначених на ремонт лікарні для учасників АТО
У Луганській області зіткнулися легковик і мікроавтобус, дев'ять потерпілих. Фото