"Ми обізнані, хто такий Мураєв" - секретар РНБО Данилов заявив, що СБУ не просила санкції проти політика

"Ми обізнані, хто такий Мураєв" - секретар РНБО Данилов заявив, що СБУ не просила санкції проти політика
Читать на русском

Секретар Ради безпеки не взявся прогнозувати, чи з'являться подібні санкції надалі.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов прокоментував інформацію британської розвідки про те, що Володимир Путін нібито хоче поставити на чолі проросійського режиму в Україні лідера руху "Наші" Євгена Мураєва. З його слів, ці дані не стали новиною для України.

Про це APnews повідомляє із посиланням на інтерв'ю Данілова для BBC Україна.

"Це може бути сенсацією для тих людей, які не обізнані про те, що відбувається в нашій країні. Ми цілком обізнані, хто такий Мураєв, інші представники РФ, яких не називає англійська розвідка, чітко усвідомлюємо прізвища, імена, по батькові цих людей. Знаєте, як кажуть: "А ви не можете всіх оголосити? Навіщо ви їх притримуєте? Оголосіть, будь ласка, усіх. Набагато цікавіше буде", - заявив Данілов.

Також він заявив, що в РНБО чітко розуміють, "чим займається п'ята колона". При цьому СБУ не спрямовувала подання на санкції проти Мураєва чи його телеканалу "Наш". Також Данілов не наважився прогнозувати - чи будуть вони запроваджені взагалі.

"Я не можу одноосібно це питання вирішувати. Якщо відповідні документи будуть подані до апарату РНБО, вони будуть розглянуті та відповідні рішення будуть прийняті на засіданні РНБО", - зазначив він.

Раніше APnews наводив заяву Данілова за підсумками термінового засідання РНБО. У ньому він закликав українські ЗМІ "зменшити напруження" навколо агресії РФ.

Новини партнерів

Зеленський пообіцяв українцям ще 500 гривень за бустерну вакцинацію. Відео
В Україну привезуть меч гетьмана Петра Сагайдачного